Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

В місті Жовкла Львівської області чотирирічна дитина з дитячої цікавості засунула пальчик до конструкції металевого стільця та не змогла самостійно вивільнитися.

Пресцентр ДСНС повідомив, що рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій вивільняли з полону пальчик 4-річної дівчинки, який застряг у отворі на металевому стільці.

Популярні новини зараз
Грошей стане менше: українцям скоротили одну з виплат Думали, квартира ваша? Скоро тисячі українців можуть втратити житло, оформлене за правилами Гроші на комунальні послуги: ПриватБанк виплатить на картку до 5000 гривень Мізер, але хоч щось: українцям оформлюють до 700 гривень допомоги
Показати ще

Виклик про допомогу надійшов від батьків крихітки.

Прибувши на місце, рятувальники разом з батьком дитини, скориставшись гравіювальним інструментом та іншими підручними інструментами. Під час складної процедури кисть руки дитини поливали водою, аби нагрітий метал не пошкодив шкіру.

Батьки щиро подякували співробітникам рятувальної служби за допомогу.

Нагадаємо, що підступне море ледь не вбило відпочиваючих в Кирилівці: люди боролися за своє життя прямо на хвилях.

Як повідомляв портал Знай.ua, 19 серпня, о 22:20, на вулиці Суворова почалася пожежа в п'ятиповерховому будинку.

Також Знай.ua писав про те, що на Львівщині оголошено про високий рівень пожежної небезпеки