Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android  або IOS  і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Global teacher prize ukraine - це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію засновано в 2017 році ГС "Освіторія" після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

 
Цього року серед 50 фіналістів цієї премії опинилися і четверо львівських педагогів. Про це на сторінці премії у Фейсбук та Освіторії у прямому ефірі повідомила директорка з розвитку Оленка Северенчук та контент-менеджерка Юлія Чернова.
 
Лідерами зі Львівщини стали: 
 
Олена Гальвіцька - Вчитель початкових класів, ЗОШ І-ІІІ ст.№ 24 ім. М.Конопницької, м.Львів
 
Тарас Ільчук - Кларнет як спеціальний інструмент, Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С,Крушельницької, м.Львів
 
Зоряна Тихойко - Всесвітня історія, Історія України, Людина і світ, Правознавство, Художня культура, Ліцей "Європейський", м.Львів
 
Олена Павлюк - Математика, Алгебра, Геометрія, Креативна міжнародна дитяча школа, м.Львів

 
Переможець видатної премії отримає грошову винагороду у сумі 250 тисяч гривень, поїздку у Дубай на Global Education & Skills Forum у березні 2010 року та один рік навчання від Освіторії і цінні призи.
 

Нагадаємо, що багато хто зі знаменитостей вирішили одними з перших подивитися нову стрічку Квентіна Тарантіно

Як повідомляв портал Знай.ua, картина відомого кінорежисера і продюсера Володимира Лерта "Мир вашому дому!" в Сполучених Штатах Америки визнана найкращим фільмом в 2019 році на кінофестивалі в Rhode Island.

Також Знай.ua писав про те, що українець став найкращим закордонним випускником Королівської військової академії Великобританії