Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android  або IOS  і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський позбувся своїх заступників.

Раніше голова держадміністрації мав трьох заступників, але всього за місяць у нього не залишилось ні одного помічника.

За попередньою інформацією, у липні  Мальський звільнив першого заступника Ростислава Замлинського, а потім і свою заступницю Ірину Гримак.

Наразі своїх колег вирішив підтримати і третій заступник голови обласної держадміністрації Львова Роман Філіпів. Він не став чекати гнівного настрою начальства та власноруч поклав заяву про звільнення на стіл.

13 серпня його бажання вдовольнили і підписали наказ про звільнення Філіпова з посади заступника голови облдержадміністрації.

Нагадаємо, що на початку липня цього року в.о. голови ДФС України Олександр Власов заявив, що планує звільнити зі своїх посад чотирьох керівників митниць західного регіону, зокрема й Львівської, яку очолював  Левко Прокіпчук.

Як повідомляв портал Знай.ua,  Зеленський розійшовся, почалася глобальна чистка з числа Держслужбовців

Також Знай.ua писав про те, що президент Володимир Зеленський розпорядився звільнити з посад голів 11 райдержадміністрацій Львівської області