Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android  або IOS  і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

На Львівщині активізувалися дикі собаки, які докучають міцевим жителям.

У одному з сіл Львівської області здичавілі тварини почали нападати на свійських тварин та залякувати жителів. Собаки вриваються на обійстя людей та вбивають худобу. Голодна зграя встигла розірвати  двох кіз, покалічили курей та лоша.

Люди бояться виходити на подвір'я, тримають дітей по хатах, не випускають тварин на випас у поле.

У селі ходять чутки, що дикі та голодні шкідники ховаються на шахті "Степова" неподалік від села, але там розводять руками і відповідальності на себе не беруть.

Залякані жителі села не знають, до кого звернутися за допомогою. Спочатку просили місцевих правоохоронців вирішити це питання, але ті переклали відповідальність на плечі сільської ради. Там не мають гадки, що робити з дикими собаками, які своїми набігами потроху винищують село та тримають у страху населення.

Нагадаємо, що у домашнього кота, який живе на вул. Західній в Основ'янському районі Харкова виявили сказ.

Як повідомляв портал Знай.ua,  у Єллоустонському національному парку США неконтрольований бізон атакував 9-річну дівчинку з Одеси і підкинув її на 3-4 метри у повітря. 

Також Знай.ua писав про те, що в одній з російських сіл Ельнинского району підстрелили невідому істоту. Люди стверджують, що істота схожа на чупакабру.