На політичну агітацію витрачені шалені кошти. Телевізійна реклама цього року обійшлась партіям майже в 450 мільйонів гривень.

А на друковані заклики та зовнішню рекламу витрачено майже 100 мільйонів. Це і банери, і агітаційні листівки, рекламки та газети.

Але вибори пройшли, а стоси друкованого паперу залишились. Тож чудову ініціативу проявила Львівщина: тюки з невикористаними політичними матеріалами тепер приймають міські сортувальники сміття. Щодня сюди зносять по декілька десятків мішків паперу, який потім пресується у тюки. Також сюди зносять банери, з яких згодом можна пошити сумки, використати на передовій як бліндажі, накриття від дощу, від болота, накриття БТРів, БМП.

Популярні новини зараз
Пенсії перерахують по-новому: кому додадуть майже 2 600 гривень Деяким українцям уріжуть пенсії з 1 січня: кому зменшать виплати Платіжки за світло зростуть: тарифи піднімуть у два етапи В жодному випадку не залишайте картку вдома до 31 грудня: Ощадбанк зробив заяву для всіх українців
Показати ще

Як бачимо, зі сміття є й користь, особливо в якості допомоги на фронті.

У прибиранні агітреклами взяв участь і екс-кандидат у депутати Андрій Москаленко. Він вирішив сам прибрати за своєю кампанією.

Нагадаємо, що китайська корпорація анонсувала вихід на український ринок свого бездротового пилососа Mi Handheld Vacuum Cleaner.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у Гідропарку Києва в суботу, 20 липня, в 11:00 проведуть велике прибирання.

Також портал "Знай.uа" писав, що комунальники Дніпра готували місто до приїзду гаранта.