У Львові лікарям вдалося зробити диво. Недоношену дівчинку, вага якої всього 480 грам, їм вдалося вперше виходити. У те, що вона виживе, не вірили навіть батьки, які відмовилися від маленької Іринки. 

Дівчинка народилася на 23-му тижні вагітності. все своє життя вона провела у лікарні і днями відсвяткувала свій перший день народження. Її брат-близнюк не вижив, а дівчинка з перших хвилин життя відчайдушно боролася за життя. Дівчинка три місяці провела на апараті штучного дихання і сім місяців на кисневої терапії. Їй обладнали спеціальну палату.

Популярні новини зараз

Від найкрасивішої дівчинки в світі до найщасливішої жінки: так виглядає хлопець Тілан Блондо, фото

Українців попередили про масові скорочення: в Зеленського церемонитися не будуть

Як виглядали Лобода, Лорак, Гросу, Ротару, Білик до і після пластики: хто змінився більше за всіх?

40-річна Ані Лорак підігріла чутки про вагітність, свіжі фото все прояснили: вже не приховує

Показати ще

"Справа навіть не в розмірах тіла, а в критичній незрілість всіх органів і систем, при якій неможлива самостійна життя", - коментує Зоряна Салабай, заввідділення інтенсивної терапії новонароджених.

Батьки дівчинки відразу відмовилися від неї, давши тільки ім'я. Татами і мамами для дівчинки стали лікарі Львівської лікарні.

Самі ж лікарі мало вірили, що дівчинка виживе, але робили все можливе. Зараз її вага більше 7-ми кілограмів. Вона вже вчиться сидіти і ставати на ніжки. У дівчинки далекозорість і косоокість, але з часом це можна буде виправити. Зараз лікарі стверджують, що Іринка має всі шанси зрости абсолютно здоровою людиною.

Дівчинку переводять з неонатального центру у дитячий будинок. Лікарі впевнені, що вона знайде люблячих батьків.

Відео можна подивитися тут

Нагадаємо, що у Львівській області жінка, яка працює в кондитерському цеху, народила прямо на робочому місці немовляти і кинула його на місці.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у Запорізькій області народився малюк з рекордною вагою – більше семи кілограмів.

Також портал "Знай.uа" писав, що дівчинка народилася з недостатнім розвитком нервової системи, легень, серця, нирок, органів травлення, імунної системи.