Юрій Михайлюк, лікар-хірург, якого підозрюють у смерті 12-річного Романа Кулака, повернувся до роботи.

Інцидент стався 28 грудня 2018 року. Лікарям ЦРЛ, Юрію Михайлюку та Ганні Чущак, вручено підозру в кримінальному провадженні щодо смерті дитини. За рішенням суду, лікарі обійшлися лише зобов'язанням.

Що стосується Ганни, вона вже пенсійного віку, тому відразу ж звільнилася. Юрія ж усунули від обов'язків терміном на два місяці. Після апеляцій, Юрія повторно усунули від обов'язків лікаря-хірурга. Але як повідомляють батьки, так було лише на пепері, спершу лікар просто взяв відпустку, далі кілька лікарняних, а вже сьогодні, 15 липня, лікар, який підозрюється у вбивстві, вийшов працювати. Самі ж батькі це коментують тим, що в Жадичівському районі лише одна суддя.

Популярні новини зараз
Може валятися у вас у кишені: за яку українську монету готові заплатити 15 500 грн Нахамили та зробили винним: у "Ощадбанку" не захотіли допомагати українцеві, у якого з картки зникли гроші З яких сніданків не можна розпочинати день: головні вороги здоров'я ховаються під виглядом корисної їжі Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить
Показати ще

Як відомо, Роману не могли поставити правильно діагноз. Справу надалі розглядали 1.5 роки. Якщо ж батьки доведуть причетність лікарів, їм загрожуватиме до 5 років позбавлення волі відповідно до ч.2 ст.140 КК України (неналежне виконання професійних обов'язків медиком).

Нагадаємо, що у Львівській області жінка, яка працює в кондитерському цеху, народила прямо на робочому місці немовля і кинула його на місці.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", в Запорізькій області народився малюк з рекордною вагою – більше семи кілограм.

Також портал "Знай.ua" писав, що дівчинка народилася з недостатнім розвитком нервової системи, легень, серця, нирок, органів травлення, імунної системи.