Маркіян Мальський, 35-річний голова Львівської ОДА, уже під час першої робочої наради попросив підлеглих звертатися до нього лише по імені. Мотивує це тим, що така форма звернення "забирає зайвий час і є пережитком минулого".

Варто зазначити, що Мальський наймолодший серед керівників ЛОДА. До нової посади він був почесним консулом Австрії у Львові. Не дивлячись на вік, Мальський твердо заявив, що дипломатичність матиме межу: «Дипломатія для мене наразі призупинена. Будемо діяти виключно тими методами, які працюють».

Нагадаємо, що заступники голови ЛОДА подали у відставку.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", президент нагородив орденами ряд моряків.

Популярні новини зараз
Арестович поспішає на допомогу накрученим україцям: чому варто виключити варіант ядерного удару У "Дизель-шоу" показали, як вразили українські дідусі: ледь човгає, а біжить за зброєю Головне за ніч: можливість ядерного удару путіна, гідний удар України по лукашенку та "сюрпризи" опалювального сезону 22/23 Українці можуть отримати надбавку до пенсії у розмірі 20%: хто має на неї право
Показати ще

Також портал "Знай.uа" писав, що Маркіян Мальський - новий голова Львівської обласної державної адміністрації. Він рішуче налаштований на зміни.