Маркіян Мальський, 35-річний голова Львівської ОДА, уже під час першої робочої наради попросив підлеглих звертатися до нього лише по імені. Мотивує це тим, що така форма звернення "забирає зайвий час і є пережитком минулого".

Варто зазначити, що Мальський наймолодший серед керівників ЛОДА. До нової посади він був почесним консулом Австрії у Львові. Не дивлячись на вік, Мальський твердо заявив, що дипломатичність матиме межу: «Дипломатія для мене наразі призупинена. Будемо діяти виключно тими методами, які працюють».

Нагадаємо, що заступники голови ЛОДА подали у відставку.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", президент нагородив орденами ряд моряків.

Популярні новини зараз
456 гривень щомісяця: хто з українців може оформити "бонус" до пенсії, лише одна умова Покаявся і пішов додому: суд виправдав нардепа Володимира Гевко за недекларування мільйонного майна Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..." Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт
Показати ще

Також портал "Знай.uа" писав, що Маркіян Мальський - новий голова Львівської обласної державної адміністрації. Він рішуче налаштований на зміни.