Учора, 8 липня, у селі Артищів Городоцького району Львівщини, спалахнула страшна пожежа. Сталося це близько 12-ї години дня. Як стало відомо, пожежа торфу виникла на площі 1000 кв.м.

Як повідомляють пожежні, вогонь іще горить. Упродовж понеділка пожежу загасили на території площею 650 кв.м. Зараз залишилась ще ділянка площею 350 кв.м.

Варто зазначити, що такі пожежі є вкрай небезпечні, оскільки торф горить повільно й на всю глибину його залягання. Сила та напрями вітру не впливають на нього, так само, як і дощі та снігопад. А вогонь та дим від торф’яних пожеж загрожує життю людей та навколишньому середовищу, призводить до трагічних наслідків.

Популярні новини зараз
Росіянка, яка закликала бомбити Німеччину почала істерити через "русофобію" Любителів цигарок та горілочки чекають великі зміни: "стріляти" три гривні доведеться з терміналом Хто з українців може отримати 3 350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна
Показати ще

Нагадаємо, в Києві планують звести цілий комплекс по спалюванню сміття, який буде знищувати до 700 тисяч тонн відходів на рік.

Раніше Знай.uа, повідомляв, що львів'яни вже в який раз стикаються з актуальною проблемою міста - фасади будівель.

Також Знай.ua писав, що пожежа на Львівщині затягнулася до 3-х годин.