Казино “Космолот” належить оператору лотерей “Українська національна лотерея”. Кіберполіція нагадує, що такий заклад діє за ліцензією “Української національної лотереї”. Цікавим фактом є, що сам сайт “Космолота” веде за межі України. Також сайт без вікових обмежень, тож у заборонені азартні ігри можуть грати й діти.

Правоохоронці зазначають: “На самому сайті cosmolot.com.ua розміщено інформацію, що власником є ПІІ "Українська національна лотерея", ЄДРПОУ 24940541, яке розташоване в Києві на вул. Саксаганського, 119 (9 поверх офісного центру Botanic Towers)”.

Українській поліції недостатнього одного факту існування грального закладу для відкриття кримінального провадження. Натомість, усю відповідальність за азартні ігри правоохоронці переклали на Міністерство фінансів України.

Нагадаємо, безпідставно звинуватили дитину у львівському "Ашані".

Популярні новини зараз
"Це відродження...": відомий ведичний астролог назвав дату кінця негараздів України, зміни прийдуть з теплом Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, НБУ видав ТОВ "Глобалмані" ліцензію на валютні операції з переказу грошей.