У Львові, у відділенні "Укрпошти" №13, що на вулиці Бандери, 24, працівниця уже вдруге відмовилась обслуговувати клієнтку українською мовою.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Як розповіла потерпіла місцева жителька Діана Іванків, вона прийшла на відділення "Укрпошти", щоб отримувати пакунок.

"Мене вкотре обслуговували російською мовою. Тоді я попросила цю працівницю розмовляти зі мною державною мовою, на що отримала відповідь, що "нікагда такова нє будєт". Вона мене спрямувала до іншої працівниці, котра розмовляє українською мовою. Тоді я звернулась до керівництва цього відділення "Укрпошти". Я запитала начальницю відділення, чому вона не проведе виховну бесіду із своєю підлеглою щодо того, яка у нас державна мова. Я нагадала працівникам "Укрпошти", що у нас уже діє закон про мову, а тому в державній компанії зобов’язані обслуговувати клієнтів українською, на що ця поштарка мені заявила, "что поздно уже". Працівники "Укрпошти" відверто знущаються з україномовних у Львові", – зазначила Іванків.

Популярні новини зараз

Єлизавета II потрапила у скандал через лист школярам з Севастополя: "визнали" Крим російським

"Червона" зона захопить ще чотири міста: хто потрапить під обмеження з 18 жовтня

Володимир Путін "привітав" українців з Днем УПА, ще й Олега Газманова і Миколу Расторгуєва змусив: "Батько наш Бандера"

Оля Цибульська засвітила волохаті ноги на шпильках: Дзідзьо перелякається

Показати ще

Також Іванків розповіла, що у розмові з іншими співробітниками відділення дізналась, що горе-поштарка полюбляє знущатись із своїх колег. Потерпіла зазначає, що подібний інцидент трапляється вже не вперше, проте максимум, як карають українофобку – це позбавляють премій.

Нагадаємо, що "Лотерея" від Укрпошти: якщо прийшло таке повідомлення, ви на гачку у шахраїв

Раніше портал "Знай.ua" писав, що карусель щедрості "від Укрпошти" прокотить до безгрошів'я: українцям розповіли про нову схему шахраїв

Також портал "Знай.ua" інформував, що у Києві пошта вибрала "руській мир": скандал гримить на всю Україну