Більшість покупців, після того, як оплачують свої покупки, звлишають чек на касі. Однак така звичка може зіграти з вами поганий жарт. Також не варто викидати товарний чек у смітники біля каси.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Щоб не нарватися на неприємності, варто просто забирати чеки додому, або розривати їх на маленькі шматочки, щоб не можна було прочитати на них будь-яку інформацію.
Чому небезпечно залишати чеки прямо на касі?
- Наприклад, якщо ви заходите в кілька торгових точок, є ризик, що вас можуть попросити пред'явити чек на інші товари, щоб переконатися, що ви їх не вкрали. Звичайно, довести це можна буде і без чека, подивившись камери спостереження, але доведеться витратити чимало часу та нервів.
- Але є й вагоміший аргумент. Чек можуть підібрати зловмисники. При оплаті через термінал у чеку відображаються реквізити, включаючи останні чотири цифри картки. По них шахраї можуть знайти людину в соцмережах, а далі провернути популярну "схему".
- Вони надсилають СМС про те, що ваша картка нібито заблокована і просять зв'язатися з ними. Нерідко все закінчується тим, що жертва впадає в паніку та повідомляє тризначний код картки. І зрештою "дарує" аферистам гроші.
Тож, щоб зберегти власні кошти на картці, не реагуйте на підозрілі повідомлення.
Якщо у вас виникають сумніви, завжди краще зателефонувати ло колл-центру вашого банку, та запитати про те, що вас хвилює.
Тож, радимо вам більш уважніше ставитися до вашої персональної інформації.
Нагадаємо, ціни на консервацію в 2023 році: в якому супермаркеті найдешевші банки, кришки та спеції.
Раніше ми писали про те, що пенсіонери отримають доплати від ООН: суму підрахують індивідуально
Як повідомляв Знай.ua, від 4 до 25%: українці мають право повернути податок на товар, придбаний у європейській країні