Всім відомо що для підтримки здорового організму необхідно вживати достатню кількість води. Втім не усі здогадуються про те, що головним болем організм посилає вам сигнал про те, що йому потрібна рідина.

Відчуття головного болю змушує вас якнайшвидше знайти спосіб позбавитись його. Як виявляється, вживання достатньої кількості води, може допомогти позбутися головного болю.
Хоча у медичний літературі немає такого терміну як "головний біль від зневоднення" , більшість лікарів вбачають вбачають такий зв'язок у організмі пацієнтів.

Головний біль. Фото: скрін youtube
Головний біль. Фото: скрін youtube

«Коли ви зневоднені, мозок має тенденцію скорочуватися або зменшуватися всередині черепа», — пояснює доктор Медхат Міхаель . «Це чинить сильний тиск на черепні нерви та створює певну напругу на оболонки, які покривають мозок. Це може призвести до головного болю».
Лікар звертає увагу на те, що навіть невеликий рівень зневоднення може провокувати головний біль.
При тому біль від зневоднення кожна людина може відчувати по-різному. Лікарі розповідають про те, що найчастіше біль від зневоднення є ниючим та слабким, а лише в окремих випадках може спровокувати сильний головний біль і навіть мігрень. Зазвичай такий біль розповсюджується по всій голові а не якійсь окремій частині. Лікарі додають що такий біль безперервно може тривати годинами.

Головний біль
Головний біль

Популярні новини зараз
Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Ухилянти заплатять з відсотками: коли почнуть приходити штрафи та як покарають за їх несплату
Показати ще

Потреби людського організму у воді у всіх різні, але Національна академія наук, техніки та медицини США рекомендує вживати таку кількість рідини на добу:

  • Близько 15,5 чашок (3,7 літра) рідини на день для чоловіків
  • Приблизно 11,5 чашок (2,7 літра) рідини на день для жінок

Нагадаємо, ми писали, що триденна магнітна буря сколихне Землю: відчують навіть найміцніші

Як повідомляв "Знай.ua" качани будуть соковиті і без тріщин: як вирощувати капусту на городі - три важливі правила.

Також "Знай.ua" інформував, як використовувати картопляні лушпайки на городі: врожай буде багатим та якісним.