Українським водіям можуть дозволити збільшити термін для сплати штрафів за порушення ПДР, зафіксованих камерами автофіксації.

Кабінет Міністрів України схвалив відповідний законопроект 9 грудня. Він передбачає збільшення термінів, за які водії зобов'язані заплатити штраф за порушення дорожніх правил. Це стосується тих випадків, які були зафіксовані камерами автоматичної фіксації.

Пішоходи та дорога, фото з вільних джерел
Пішоходи та дорога, фото з вільних джерел

Про це повідомив представник уряду у парламенті Тарас Мельничук у своєму Telegram. Йдеться про схвалення проекту закону "Про внесення змін до статті 300 (прим. 2) Кодексу України про адміністративні правопорушення".

Мельничук зазначив, що законопроект спрямований на забезпечення ефективності виконання постанов про накладення штрафів за правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, які були зафіксовані в автоматичному режимі.

Популярні новини зараз
До ЗСУ візьмуть будь-якого віку: вже зареєстровано проект закону Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Автофіксація ПДР, кадр з відео
Автофіксація ПДР, кадр з відео

Він також сприятиме вирішенню проблем при виконанні цих постанов, а також при їхньому примусовому виконанні.

"Передбачено збільшення строків для сплати штрафу за постановою та збільшення строків для примусового виконання відповідної постанови", – написав представник.

Раніше ми писали про те, що водії перехрестилися: бензин, дизель та автогаз продовжують дорожчати, які цінники виставили АЗС

Як повідомляв Знай.ua, чи залишиться Україна без пального і що буде з цінами далі: водіїв чекає непростий період

Також портал Знай.ua писав, що у ПФУ пояснили, як підвищити пенсію, продовжуючи працювати: є свої нюанси