Є так багато способів, як хтось може бути таємничим. Можливо, вони завжди зникають на кілька днів без будь-якого пояснення.

Експерти-астрологи розповідають нам про найзагадковіші знаки зодіак. Можливо навіть, що вони дещо замкнуті в собі й завжди залишають вечірку першими.

Гороскоп. Фото: Youtube
Гороскоп. Фото: Youtube

Рак

Цей знак представлений крабом і відомий тим, що найчастіше ховається в панцирі. Це не робить людей Раків навмисно загадковими; однак бувають випадки, коли цей знак здивує вас, здавалося б, незрозумілою поведінкою або спостереженнями, навіть якщо вони думали про це деякий час.

Близнюки

Цей екстравертний знак - це життя вечірки, він завжди ставить людям цікаві запитання та жартує своєю кмітливістю. Отже, де тут їх таємнича сторона? Якщо ви одного разу погуляєте з ними, вони можуть бути теплими та балакучими; якщо ви туситеся з ними іншим, вони можуть грати в "адвоката диявола" в найгірший спосіб або залишити вас наодинці, щоб туситися зі своїм новим другом.

Популярні новини зараз
Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Українці можуть отримати ще одну грошову допомогу, але є умови: хто та на яку виплату може претендувати Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків
Показати ще

Козеріг

Цей працьовитий і прямолінійний знак зодіаку іноді здається загадковим, хоча навряд чи це було їхнім наміром. Козеріг практичний і прямолінійний, вони також, ймовірно, припускають, що вони таять у собі якусь глибшу таємницю.

Риби

Чутливий, творчий і емоційно розумний, цей знак може здатися загадковим завдяки своїй вродженій інтуїтивності. Коли Риби поводяться загадково, це, ймовірно, не навмисно.

Водолій

Новатори та розумники зодіаку також є одними з найкращих хранителів таємниць — і завжди змусять вас здогадуватися про те, як вони поводитимуться далі.

Нагадаємо, ми писали, що Овен, Телець і Близнюки: до кого у грудні фортуна повернеться не тією стороною, і принесе одні розчарування у коханні.

Як повідомляв "Знай.ua" ці 4 знаки Зодіаку найвразливіші для ретроградного Марсу: стережіться аж до січня

Також "Знай.ua" інформував, одружуються одразу, а потім шкодують: 4 знаки Зодіаку, які пов'язують життя не з тими людьми.