Відомий екстрасенс, зірка "Битви екстрасенсів" Макс Гордєєв розповів, наскільки великі шанси Олі Полякової перемогти на грузинських "Танцях зі зірками". Передбаченням він поділився зі Славою Дьоміним.

Як відомо, Оля Полякова стала учасницею проєкту "Танці зі зірками", який проходить у Грузії. Зірка регулярно ділиться кадрами, зокрема показує свого партнера з танців Максима Єжова.

Полякова та Єжов, грузинські "Танці зі зірками"
Полякова та Єжов, грузинські "Танці зі зірками"

Так, у новому випуску "Слава+" Слава Дьомін поспілкувався з Максом Гордєєвим та попросив його зробити передбачення, чи переможе Оля Полякова. Екстрасенс зазначив, що співачка зможе дійти чи не до фіналу, проте перемогти, швидше за все, не зможе.

Макс Гордєєв. Фото: instagram.com/maxgord/
Макс Гордєєв. Фото: instagram.com/maxgord/

Популярні новини зараз
Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

"Мені здається, що перемога - ні, але чи не до фіналу дійде. Подивися, яка цікава ситуація перша карта випадає це "Союз", тобто їй дуже пощастило з Максом Єжовим. Як пара вони гармонійні і я тобі скажу, як пара вони були ще гармонійними на наших "Танцях зі зірками"", - сказав Макс Гордєєв.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, що екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро.

Також наш портал інформував, Надя Дорофєєва повернулася в спільний з Дантесом будинок, і поринула у спогади про колишнє життя: "Дякую за все, що тут було".

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв екстрасенс Макс Гордєєв розповів, чи хоче Білорусь напасти на Україну і що приховують військові: "Поховали спроби".