Популярний український актор, головна зірка серіалу "Кріпосна" Тарас Цимбалюк не надто часто, але все ж таки періодично ділиться з шанувальниками будь-якими публікаціями в соціальній мережі Instagram.

Чоловік дуже великий. Все через періодичні заняття у спортивному залі, звідки він ділиться фотографіями та відео. Наразі він поділився кумедним фрагментом із серіалу під назвою "Полкан". Серіал розповідає про опероуповноваженого Павла Сафронова, який впав у кому, після чого його душа переселилася у дворового пса. Тарас Цимбалюк відіграє роль колеги.

Тарас Цимбалюк, фото з Instagram
Тарас Цимбалюк, фото з Instagram

"Як вам наш "Полкан"?", - пише актор у публікації.

У цей момент між його персонажем та дівчиною відбувається кумедне спілкування.

Популярні новини зараз
Спалахи можуть відчути навіть не метеозалежні: календар магнітних бур у квітні Астероїд розміром з Біг-Бен пролетить повз Землю вже у вихідні: у NASA його помітили нещодавно і турбуються "У нього загострюється...": диктатор путін мутує через препарати, двійники більше не допоможуть Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите
Показати ще

— Скажи, а ти уявляла мене в цих трусах?

— Ні.

Справа в тому, що потім Тарас показує, в яких саме трусах... Їх дуже важко назвати такими. Адже спідню білизну зробили за формою обличчя слона. З тим самим хоботом.

Тарас Цимбалюк, фото: пресслужба Нового каналу
Тарас Цимбалюк, фото: пресслужба Нового каналу

"Як чудово, що український серіал, українською мовою", "А скільки всього серій", "Сподіваюся, прийдуть часи, коли вам пропонуватимуть гідні вашого таланту проекти", - пишуть користувачі в коментарях.

Нагадаємо, Тарас Цимбалюк не стримався через участь "Холостяка" з Топольським, яка була в шоу: "Мавпа ти"

Як повідомляв "Знай.ua", Тарас Цимбалюк з "Фортечної" приніс користь ЗСУ і не дотримав емоцій: "Пишаюся"

Знай.ua писав, Тарас Цимбалюк показав, що робив з напівголою колишньою дружиною Тіною в туалеті: "Можна пахвою"