Відома українська письменниця Ірена Карпа написала новий роман про те, як вплинула повномасштабна війна росії на українське суспільство, торкнувшись болючих тем.

На сторінці в інстаграм журналу Vogue.uа зазначають, що Ірена Карпа написала новий роман, у якому підняла важливі для українського суспільства теми.

Ірена Карпа, фото: Instagram
Ірена Карпа, фото: Instagram

У ньому зокрема йдеться про скасування російської культури та табуйовані в суспільстві теми.
В публікації зазначають, що Ірена Карпа вирішила дослідити в новому романі тему сексуального насильства.

Ірена Карпа. Фото: скриншот instagram.com/qarpa/
Ірена Карпа. Фото: скриншот instagram.com/qarpa/

Популярні новини зараз
Воїн ЗСУ став відомим на весь TikTok, готуючи солдатам смачніше, ніж мати вдома: можна не переживати Vodafone знайшов спосіб, як "стягнути" з українців 3000 грн за тарифом за раз: подарунок не для всіх В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково" Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня
Показати ще

Воєнні злочини лягають поверх сімейного насильства, ховаючи цю проблему глибше. Тож письменниця додала лиш одну деталь – останнє речення, яке підв’язує книжку з теперішніми подіями.

Також письменниця розповіла, що її життя з моменту повномасштабного вторгнення змнилося. А Україна сьогодні – це потужне джерело натхнення.

Тому важливо ворушити цю тему – непокарані злочини породжують нові. Ми ж як суспільство повинні дуже чітко розуміти, що віктімблеймінг – це гра на користь агресора. Ірена Карпа.

У коментарях потішились, написали, що раді придбати книгу.

"Де можна придбати книгу?","Карпа", "Путіну_трибунал", - написали у коментарях.

Коментарі. Фото: instagram.com/irynafedyshyn/
Коментарі. Фото: instagram.com/irynafedyshyn/

Нагадаємо, ми писали, що Ірена Карпа "напала" на людей із запитаннями, залишивши її без відповіді: "Ідіть нах*й".

Як повідомляв "Знай.ua" колишній компаньйон Дантеса Вадим Олійник вирушив у гори черпати натхнення в компанії загадкової леді.

Також "Знай.ua" інформував, Андрій Бєдняков із "Орел і Решка" потрапив у ДТП, машину з кювету витягли українці.