Українські супермаркети у серпні виставили на продаж яйця та борошно з оновленими цінниками. Українцям показали, яку вартість на сьогодні встановлено на ці продукти, які мають попит серед населення.

Згідно з даними моніторингу цін, опублікованого на сайті Мінфіну, якщо вартість яєць та цукру за місяць зросла, то борошно навпаки подешевшало.

Відповідно, у середині серпня у порівнянні з липнем ціни на яйця перевищили 30 гривень за десяток. Наприклад, яйця "Квочка" коштують 30,56 грн за десяток, хоча ще минулого місяця їхня ціна була 28,93 грн. Яйця "Ясенсвіт" подорожчали з 29,02 грн за десяток у липні до 30,60 грн в серпні.

Ціни на яйця, фото: t-online
Ціни на яйця, фото: t-online

Водночас борошно навпаки подешевшало. Згідно з даними Мінфіну у середньому у торгових мережах кілограм борошна "Хуторок" знизився в ціні з 23,89 грн/кг до 22,46 грн/кг. Вартість упакування борошна у 2 кг від цього виробника стала нижчою – 41,85 грн у липні та 40,53 грн в серпні.

Популярні новини зараз
Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою "Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків Як у супермаркетах порушують права: що заборонено робити касирам
Показати ще

Крім того, кілограм цукру в супермаркетах у серпні подорожчав із 30,42 грн до 31,23 грн. Відповідно, у серпні у порівнянні з липнем цукор подорожчав. Його середня вартість у липні становила 30,42 грн/кг.

Ціни на борошно, Мінфін
Ціни на борошно, Мінфін

Ціни на яйця, Мінфін
Ціни на яйця, Мінфін

Ціни на яйця, Мінфін
Ціни на яйця, Мінфін

Нагадаємо, молочні продукти стають все дорожчими: за якою ціною зараз продають масло, молоко, сир і кефір

Як повідомляв "Знай.ua", чи буде дефіцит солі в Україні: все вирішать наступні 6 місяців

Також "Знай.ua" писав, приготувати котлети чи запекти курочку стало дорожче: як зросли ціни на м'ясо птиці у серпні