"От, скажімо, моя подруга Лєнка знайшла своє кохання у Києві, і Сергій одразу ж сказав – всьо, їду до твоїх батьків, женимося, чого його откладувати. Наївний. Свататися приїхав у листопаді. Батьки Лєнки вислухали молодого, дали благословення, але з оговоркою – свайбі бути, но влітку. Бо, на мінуточку, не послідні люди в посьолку, самі скрізь по свайбах ходили, мають тепер всіх, хто їх приглашав теж пригласити. Вже все пощитано – 120 душ. Що би накормити такий гуртечок треба різати двох свиней. Свині ще малі. Треба що б виросли. І вообще. У нас в посьолку восени і взимку женяться тільки по зальоту", - зазначила Світлана.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
"Намет брали у стратегічному місці – у якійсь строго засекреченій військовій частині біля Миргорода і у строго засекреченого прапорщика, телефон якого передавали таємно рук в руки батьки наречених. Після сватання у домі майбутніх весільних батьків починався, власне, сам підготовчий процес. Кожні вихідні весільний батько жене самогонку, мати составляє з кумами мєню, їде в Хмельницький по ковьор на подарок, договорюються, хто буде пекти коровай і шишки, хто буде куховарити, помогать носить посуду і посуду мить. А ще треба договорицця про машини, відєо і фото. Накупить рушників, лєнточок, зробить ремонт у хаті помінять до свайби всі штори, покрасить забор", - зазначила вона.
"А тоді в понеділок намет приберуть. На його місці – тільки витоптаний п’ятачок з пресованою травою. Всьо. Свято закінчилося, далі – сімейні будні. Батьки роздають борги, молоді в’ють власне гніздо. За пару років подаровані коври зі стін переїдуть на підлогу", - підсумувала вона.
Також Знай писав, як жили українці 100 років тому: унікальні фото розкажуть про традиції та побут. Яким був побут, традиції та одяг століття тому
Раніше Знай повідомляв, як в Україні шукали собі пару на Петрівку: пісні, традиції та старовинні повір'я. Старовинні традиції та обряди