Олена Кравець повідомила, що знімає фільм. Відповідний пост з'явився на її офіційній сторінці в соціальній мережі.

Відома українська гумористка і актриса "Кварталу 95" і "жіночого кварталу" Олена Кравець любить ділитися різноманітними фото і відео, а також своїми щирими емоціями. У жінки величезна армія шанувальників понад 631 тисячі читачів, яких вона намагається регулярно радувати демонстрацією фрагментів свого життя.

7 вересня вона опублікувала відеозапис в сторіз зі зйомок якогось відео. Подробиці того, про що буде відеозапис, Кравець приховала. Однак вона показала кумедний кадр, в якому її оператор змушений був залізти в озеро для того, щоб отримати відмінний майданчик для зйомок.

Будь-яке море по коліно, якщо потрібен кадр. Знімаємо кіно
, - іронічно написала Олена Кравець.

Популярні новини зараз

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Українським водіям повідомили про нові правила на дорогах: готуйте автомат

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Заміжня Оля Цибульська роздяглася і бовкнула зайве: "Я була б не киця..."

Показати ще

Ймовірно, що професія оператора досить небезпечна, адже в такій ситуації навіть на початку осені легко можна захворіти.

Нагадавши, Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "щоб врятувати душу". Ніна Матвієнко зізналася, як відреагувала на рішення сина стати ченцем.

Також ми повідомляли, що учасниця "Танців з зірками" Наталія Холоденко назвала головну проблему українських жінок. Її роздуми присвячені так званому "Комплексу відмінниці".

Крім цього портал Znaj.ua писав, що люблячий батько схуд для сина на 140 кілограм. Житель Кубані Олександр Тесля схуд на сто сорок кілограм за два роки. Тепер його не впізнають старі друзі і родичі.