"Ощадбанк" отримує все більше і більше скарг на обслуговування клієнтів. Відзначаються всі можливі обмежувальні дії з боку найбільшого банку країни.

В основному анонімні користувачі залишають негативні відгуки на сайті Мінфіну. 12 серпня 2021 року, Українка написала невеликий коментар, що стосується роботи співробітників відділення. Вони, на її думку, виконують роботу на ту зарплату, яку і отримують.

Скрін, видео YouTube Ощадбанк
Скрін, видео YouTube Ощадбанк

Як приклад вона розповіла про відділення в місті Запоріжжя, вулиця Бородінська №6. Його вчасно відкрили, але ось Каса ще протягом п'яти хвилин була закрита.

"Подали квитанцію для сплати платежу (квитанція була потрібна з мокрою печаткою). Підійшла працівник відділення до каси поміняти монети. Незважаючи на те що в касі обслуговується клієнт, і на зауваження, що поміняти можна, якщо не буде клієнтів, касир робить розмін відклавши квитанцію. Як це?", - додала жінка.

"Ощадбанк", Скрін, відео YouTube
"Ощадбанк", Скрін, відео YouTube

Популярні новини зараз
Оля Полякова в патріотичному вбранні стала втіленням статуї Свободи для українців: "Краса неймовірна" Терорист Стрєлков-Гіркін розповів болючу для росіян правду, хто завдав армії рф найбільшої шкоди Міністр Сергій Марченко лякає українців дефіцитом пенсій та зарплат вже восени Російські пропагандисти знову "перевзулися", і вперше заговорили про капітуляцію: "Однозначно в цьому впевнені"
Показати ще

Після цього Українка зазначила, що співробітники "Ощадбанку" у відділенні розмовляють російською мовою. А ще їх вид не відповідає званню банківських службовців, так як одягнений один з них був в бриджі і футболку Levis.

Представники установи встигли відповісти на цей відгук і заявили, що перевірять ситуацію з обслуговуванням в цьому відділенні.

Негативний відгук про Ощадбанк, скріншот: Мінфін
Негативний відгук про Ощадбанк, скріншот: Мінфін

Нагадаємо, клієнту Ощадбанку непомітно "виписали" непрошений кредит, втратив 3 тисячі гривень: "Касир 20 разів переганяла гроші"

Як повідомляв "Знай.ua", українець поскаржився на роботу Ощадбанку, спека і змучені пенсіонери в черзі: "Відбивається від кредиту в 250 тисяч"

Знай.ua писав, Нацбанк нагадав, що робити з монетами, які не приймають магазини: "Ще можна обміняти"