Для всіх українців, які займаються вихованням дітей шкільного віку, з'явилися важливі новини. Український уряд за ініціативою глави держави Володимира Зеленського готує постанову про виділення малозабезпеченим сім'ям по 2 тисячі гривень на одну дитину для підготовки до школи.

Про це стало відомо завдяки заяві прес-секретаря Президента України Володимира Зеленського Сергія Никифорова під час брифінгу.

Школярі, скріншот: Youtube
Школярі, скріншот: Youtube

"З ініціативи Володимира Зеленського уряд зараз готує постанову до 1 вересня про виділення допомоги малозабезпеченим і багатодітним сім'ям. Щоб полегшити їм підготовку до початку навчального періоду, уряд готовий виділити по 2 тис. гривень на дитину", – заявив він.

За словами Никифорова, "у міністерстві нарахували 150 тис. одержувачів такої допомоги, передбачено виділення 300 млн грн".

Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК
Показати ще

Проєкт постанови проходить останні узгодження, вона повинна з'явитися "дуже скоро, щоб гроші встигли витратити на підготовку дітей".

Варто також зазначити той факт, що згідно із законом, малозабезпеченою вважається сім'я, яка з поважних або не залежних від неї причин має сукупний середньомісячний дохід нижче рівня забезпечення прожиткового мінімуму. Такі сім'ї щомісяця отримують від держави допомогу.

Раніше повідомляли, оцінки школярів триматимуть у секреті: у МОН підготували ноу-хау.

Як повідомляв Знай.uа, автобус з українськими туристами залишився без водіїв на кордоні з Чорногорією - "Відпустка під загрозою".

Знай.uа писав, вчитель біології з Харкова підготував чотирьох відмінників до ЗНО-2021: здали на 200 балів.