З Львівської області прийшли доволі радісні новини, які можуть дати привід для гордості всій країні. У 2021 році на Львівщині 77 осіб склали Зовнішнє Незалежне Оцінювання (ЗНО) на 200 балів. Троє з цих двох сотень заробили максимальну кількість балів з двох предметів.

Про це стало відомо завдяки повідомленню в Департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

ЗНО, кадр з відео
ЗНО, кадр з відео

За словами начальниці відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи Департаменту освіти Львівської ОДА Ірини Сислюк, нинішні показники проходження ЗНО дуже хороші. Ще такої кількості 200-бальників Львівщина не мала, тому це рекорд.

Зокрема, ЗНО з англійської мови на максимальну кількість балів написала 31 особа, хімію - 2, математику - 20 (12 з них є випускниками фізико-математичного ліцею).

Популярні новини зараз

ПриватБанк, Укрсиб і Монобанк: список "колючок" для боржників збільшився, кому дозволили блокувати рахунки

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Показати ще

Троє учнів з Львівської області на 200 балів написали ЗНО з української мови та літератури. При тому, що в цілому по Україні ЗНО на 200 балів з цього предмету написали тільки 5 учнів.

Українську мову на 200 балів склав лише один абітурієнт. Троє мають найкращі результати з історії України, стільки ж з фізики. Біологію на 200 балів написали 14 учнів. А от найкращих з географії на Львівщині немає.

Троє абітурієнтів на Львівщині отримали максимальні бали з двох предметів, тобто мають по 400 балів. Всі вони випускники Львівського фізико-математичного ліцею і складали на максимум ЗНО з математики та фізики.

Раніше повідомляли, Виш приймає абітурієнтів з 130 балами ЗНО, батьки в гніві: "Навіщо атестат на 11?".

Як повідомляв Знай.uа, чоловік із судимістю душив 10-річну дівчинку, але поліція його відпустила: переплутав зі своєю сестрою.

Знай.uа писав, карантинне ЗНО-2021: більше 30% абітурієнтів не здали головні предмети, Міносвіти заявило про катастрофу.