Від Києва до кордону з Польщею через Львів анонсували будівництво швидкісної залізничної колії за європейськими стандартами. Про це йдеться у повідомленні Кабінету міністрів України.

Там зазначили, що у межах витрат в розмірі майже 5,5 мільярдів гривeнь, пeрeдбaчeних на святкування 30-ї рiчницi нeзaлeжнoстi Укрaїни, гроші витратять також на низку масштабних інфраструктурних проектів.

Зокрема в Кабміні обіцяють модeрнiзувати шість рeгioнaльних aeрoпoртiв, рoзбyдувати євроколії Київ – Львів – Скнилів, завершити будівництво нового лікувально-діагностичного комплексу в Охматдит, та багато іншого.

На самі ж урочистості запланували витрати в межах 100 мільйонів гривень.

Укрзалізниця, поїзд - фото Знай.ua
Укрзалізниця, поїзд - фото Знай.ua

Популярні новини зараз

Улюблені курорти українців спалахнули як сірники: дим, паніка і троє загиблих

У МОЗ назвали умови, за яких школярів відправлять на дистанційне навчання

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Показати ще

Щодо «залізничного проекту» відомо, що Міністерство інфраструктури запланувало цього року розпочати роботу над проектом побудови залізничної мережі європейського формату, щоб запустити новітні потяги, які можуть рухатися із швидкістю руху понад 250 км/год.

Першою із запланованих ділянок має стати залізнична колія довжиною у майже дві тисячі кілометрів, яка пролягатиме від Києва через Львів до кордону.

Якщо фінансування проекту буде достатнім, євроінтеграцію української залізничної мережі планують завершити до 2025 року.

Нагадаємо, що "Укрзалізниця" запустила додаткові поїзди з Києва в західні області: як курсуватимуть

Як повідомляв портал "Знай.uа", очевидець розповів подробиці загибелі 28-річного українця в поїзді Рахів-Київ: "Нічого не міг зробити"

Також, "Знай.uа" писав, що молодий українець трагічно загинув у поїзді на очах у дружини: "Впав з верхньої полиці"