Матері завжди дуже сильно переживають за своїх дітей. Вони хочуть аби їхня діти завжди були щасливими та здоровими, тому й звертаються з такими проханнями у молитві до вищих сил.
Ця потужна молитва допоможе захистити ваших дітей від життєвих труднощів. Молитва подарує захист від усього поганого. Молитву слід читати щодня перед іконами з особливою вірою, саме тоді вона буде мати не аби яку силу і захистить від усіх бід.

Молитва, скріншот із відео
Молитва, скріншот із відео

Молитва за сина

Молю тебе, о милосердний Боже! Прости мені гріхи мої. Немає нічого мені ближче і дорожче Твоєї всепоглинущої любові. Не за себе прошу – молю про сина: Пошли йому достаток і спокій, нехай стане справжнім він чоловіком, коли увійде в законний вік свій. Спаси його від заздрості та злоби, за нерозумність суворо не карай. І в цьому світі, грішному, турботою своєю не покидай. Амінь.

Молитва за доньку

Молю тебе, о Діво Пресвята, даруй здоров’я донечці моїй. Ти знаєш, про що душа мріє – Дай в житті їй більше ясних днів! Прошу їй щастя, краси, удачі та багато-багато радісних хвилин. І нехай вона менше гірко плаче. І нехай життя щасливо біжить. А якщо раптом когось ненароком вона образить, злоби не тая, я знаю: буде для неї уроком свята строгість і любов Твоя. І якщо вона по слабкості душевній не відразу шлях свій в житті знайде – Ти допоможи молитвою щоденною повернути до Тебе душі її політ. Амінь.

Молитва, скріншот із відео
Молитва, скріншот із відео

Молитва за дитину до Ангела-Хринителя

Святий Ангеле-хранителю моїх чад (імена), покрий їх твоїм покровом від стріл демона, від очей спокусника і збережи їх серце в ангельській чистоті. Амінь.

Популярні новини зараз
Лікар назвав популярні ліки, які ніяк не допомагають: гроші "відлітають на вітер" Суддя Тандир який збив нацгвардійця, цинічно все заперечує: був тверезим, їхав повільно Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень Пенсії для українців зростуть: у ПФУ показали, який показник вплине на розрахунок виплат
Показати ще

Нагадаємо, раніше Молитва від наклепу: правильні слова для захисту себе і близьких від злих язиків. Всі християни, які зіткнулися з наклепом і хочуть врятуватися від несправедливого утиску як себе, так і рідних, можуть звернутися за допомогою молитвами до Бога.

Як повідомляє портал Знай.ua Молитва про тих, кого образили: як очистити свою совість, коли помиритися неможливо. Як молитися, щоб позбутися докорів сумління

Також Знай.ua писав, що Молитви дітей за батьків: як просити у Бога здоров'я для найрідніших. Між батьками і дітьми завжди є особливий духовний зв'язок і тому їх молитви один за одного мають надзвичайну силу.