Українцям показали неймовірно красивий місяць, який сфотографували під Львовом.

Відповідною світлиною поділилися в instagram "ukraine_is_".
В мережі показали фото рідкісного космічного явища, яке вдалося сфотографувати Андрію Луцику. Це рідкісне явище жителі Львівщини могли спостерігати у середу, 26 травня.

Місяць, фото з instagram
Місяць, фото з instagram


Зазначимо, що це космічне явище називають — "кривавим" супермісяцем. Воно поєднує у собі одразу три явища: супермісяць, повне місячне затемнення і "Кривавий Місяць". Востаннє такий збіг стався шість років тому.

Затемнення розпочалось 26 травня о 14:18 за київським часом. Проте на території України його побачити було неможливо, адже Місяць в цей час перебував нижче лінії горизонту.

Нагадаємо, раніше місячне затемнення: неймовірні фото кривавого місяця з України та всього світу. Побачити унікальне явище можна було неозброєним оком - місяць став не просто повним, але і червоним, по-справжньому кривавим від сонячного світла.

Як повідомляє портал Знай Папа Римський попередив людство про загрозу Нібіру: що чекає землян в 2021 році. Йде 2021 рік, а уфологи і навіть деякі релігійні діячі все ще обговорюють Нібіру

Популярні новини зараз
Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство
Показати ще

Також Знай писав, що вченим вдалося зафіксувати унікальне явище під час" кривавого Місяця": вперше в історії. Під час затемнення повз "Кривавий місяць" пролетів метеорит.