Студент "Львівської політехніки" Іван Волошин опублікував на офіційному сайті вишу в рубриці "Новини університету" докладний звіт про нелегальне проникнення в чорнобильську зону відчуження. Це спричинило справжній скандал.

Про це повідомляє "Сьогодні"

Новина про те, що доповідь студента про нелегальне проникнення у Чорнобильську зону була опублікована на офіційному сайті вишу, розбурхала вчених. Так, науковці Державного науково-технічного центру з питань ядерної та радіаційної безпеки висловили своє обурення. Адже нелегали в зоні ЧАЕС – це порушення закону. Але ще примітніше те, що подібні тексти можуть розмішувати на сайті вишу.

Фото: "Львівської політехніки"
Фото: "Львівської політехніки"

"Прикре непорозуміння чи "Львівська політехніка" пропагує несанкціоноване відвідування чорнобильської зони відчуження? На офіційному сайті національного університету опубліковано матеріал "Щоденник сталкерів": історія студента Інституту механічної інженерії і транспорту", в якому Іван Волошин, студент Інституту інженерної механіки, розповідає про свою нелегальну подорож в чорнобильську зону відчуження", - сказано в повідомленні Державного науково-технічного центру з питань ядерної та радіаційної безпеки

Популярні новини зараз
Провели в останній політ: військові льотчики ЗСУ героїчно загинули, завдавши серйозного удару ворогу На путіна навесні було скоєно замах, на жаль провальний - ГУР МО України Євген Клопотенко з "МастерШеф" винайшов заміну шаурмі і чебурекам: "Два роки мріяв" Хливнюк з "Бумбокс" після успіху "Червоної калини" у формі станцював запальний танець: "Флешмоб, вчимо рухи"
Показати ще

Після того, як ця ситуація отримала розголос, про це дізналися у поліції. За даними правоохоронців, згідно з законодавством, нелегальне проникнення в зону відчуження карається законом – за це передбачено штраф близько 300 грн.

Фото: "Львівської політехніки"
Фото: "Львівської політехніки"

"Вони пропагують сталкерство. Розшукати цього студента не є проблемою. Я вже дав розпорядження провести за даним фактом перевірку", – сказав керівник чорнобильської поліції Ян Обжелянський.

Нагадаємо, у Чорнобильській зоні ожили дороги-новенький асфальт до самої ЧАЕС

Як повідомляв "Знай.ua", помер Анатолій Дятлов з "Чорнобиля" HBO: акторові було 55 років

Знай.ua писав, колишній екскурсовод з позивним "Сталкер" став на захист України: "Моя любов - моя гвинтівка"