Відомий український співак та лідер гурту "Океан Ельзи" у п'ятницю, 14 травня відзначає День народження. Цьогоріч йому 46 років.
За роки своєї кар'єри він випустив чимало хітів та яскравих відеоробіт. Й зараз пісні гурту "Океан Ельзи" постійно потрапляють в топи, а кліпи займають перші місця в трендах, а на концертах повний аншлаг.

Святослав Вакарчук, фото: Instagram
Святослав Вакарчук, фото: Instagram

Легендарний артист вирішив відмовитися від гучних святкувань Дня народження, тому вирушив на Донбас. Святослав Вакарчук завітав до 16 ОМПБ. Про це він повідомив на своїй сторінці в Іnstagram.

Святослав Вакарчук, фото з instagram
Святослав Вакарчук, фото з instagram

"Дорогі друзі, зараз я знаходжуся в дуже важливому для себе місці. Фактично свій День народження відмічаю в компанії справжніх друзів, це наші бійці, які тут недалеко від Авдіївки захищають наше з вами мирне небо. Чесно, це, мабуть, один з найкращих моїх днів народження за що я дякую всім", - зазначив Святослав Вакарчук.

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя
Показати ще