Як повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на сайт upc.lviv.ua, проект організований єпархіальними відділами у справах сім'ї та молоді і буде діяти з благословення митрополита Львівського і Галицького Філарета.

«З кожним роком криза сім’ї наростає з великою швидкістю. Так, за минулий рік кількість розлучень підскочила до 70%, а укладання шлюбів зменшилося на 29%. Можна сказати, що на це вплинув карантин, однак “тренд” до скорочення шлюбів спостерігається від початку незалежності України.

Згідно статистики, опублікованої на сайті opendatabot.ua, за останні 30 років кількість шлюбів в Україні зменшилася у 3 рази. У 2020 році офіційно було зареєстровано 167,9 тисяч шлюбів, тоді як в 1991 році — 493 тисячі», - повідомили організатори.

За словами керівника єпархіального відділу у справах сім'ї протоієрея Михайла Коника, сьогоднішня ситуація вимагає від Церкви конкретних кроків щодо подолання та призупинення цієї кризи.

«На моє переконня, ми втратили розуміння побудови сімейних відносин, а тому потрібно вчитися творити сімейне щастя з початку. В Церкві віками формувалося певне вчення про сімейні цінності, розуміння сімейних відносин відповідно до євангельського духу. Не має часу відкладати на потім чи на когось, нам потрібно працювати. Одним із таких кроків у Львівській єпархії є започаткування духовно-просвітницького проекту «Дні сім’ї в монастирі».

Популярні новини зараз
Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Спека не завадить: як заснути навіть у найгарячіші ночі Цими грошима більше не зможете розрахуватися — які монети та купюри треба терміново обміняти Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Зустрічі будуть проходити до кінця року кожного другого тижня місяця в середу, четвер, п'ятницю при Свято-Воскресенському Ново-Афонському чоловічому монастирі у Львові на вулиці Пекарській 59а.

Під час проведення Днів сім'ї є можливість в індивідуальному порядку поспілкуватися з головою відділу у справах сім’ї Львівської єпархії протоієреєм Михайлом Коником, який компетентно надасть консультації з питань сімейного життя. Також буде проходити лекторій «Сімейне щастя», на якому будуть розглянуті різні сімейні запити, проходити тренінги та бесіди.

Особлива увага в ці дні буде звернена на молитовну підтримку сім'ї - будуть звершуватися молебні про сім'ю та дарування дітей сім'ям.

Розклад занять 12-14 травня, 16-18 червня, 14-16 липня, 11-13 серпня, 15-17 вересня, 6-8 жовтня, 10-12 листопада, 8-10 грудня.