У Львові вирішили розширити Голосківське кладовище. Його територія збільшиться на 32 гектари.

Про це повідомили на порталі депутатів Львівської міської ради.

"ЛКП "Виробничо-реставраційному комбінату обрядових послуг" затверджено проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надано земельні ділянки в урочищі Голоско у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування за рахунок земель житлової та громадської забудови, перевівши їх із земель, що не надані у власність або користування" – йдеться в документі.

КП зобов'язаневикористовувати землі в охоронній зоні згідно з вимогами інженерних служб міста і не чинити перешкод при будівництві нових інженерних мереж. При цьому маюють бути встановлені обмеження, пов'язані із встановленням земельних сервітутів та охоронних зон. Комунальники не мають порушувати прав власників суміжних земельних ділянок та землекористувачів і використовувати земельні ділянки виключно за цільовим призначенням.

Популярні новини зараз
Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Перевіряли лічильники – накрутили з десяток кубів: українці зіштовхнулися із шахраями, як убезпечити себе Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Нагадаємо, що у Києві горе-мати морила голодом 6-річну дитину: "сусіди почули моторошні крики"