Дружина відомого українського співака Віктора Павліка Катерина Реп'яхова останнім часом досить активно веде свою сторінку у соціальній мережі Instagram.

Дівчина має вже майже 70 тисяч підписників і з задоволенням ділиться з ними подробицями зі свого життя та першої вагітності.

Катерина Репяхова та Віктор Павлік, фото: Instagram
Катерина Репяхова та Віктор Павлік, фото: Instagram

Цього разу у своєму Instagram у розділі stories Катерина Реп'яхова показала, як вони разом з чоловіком готуються до майбутнього поповнення в родині. Дівчина опублікувала кадри, як Віктор Павлік змінює наматрацник на їхньому ліжку. Адже незабаром у них з'явиться малюк і потрібно, щоб наматрацник не промокав.

Скріншот stories 
Скріншот stories 

Реп'яхова змусила свого чоловіка самостійно його стелити на ліжко, адже вона незабаром вона має народити і їй важко щось робити по дому.

Скріншот stories 
Скріншот stories 

Популярні новини зараз
Міністр оборони Рєзніков розповів, що путін хотів напасти на Україну перед Великоднем 2021 року: "Тоді він отримав" Росіяни в Криму зазнали найбільших втрат з часів Другої світової війни: їхня боротьба практично закінчена Андрій Єрмак передбачив ситуацію на фронті в найближчі кілька місяців, Україна має час до зими Колишня Потапа Ірина Горова в ефектній сукні розповіла про дорослі захоплення родом із дитинства: "Наповнює мою дівчинку"
Показати ще
Таким чином Реп'яхова готує Павліка до майбутнього батьківства, адже незабаром у них з'явиться багато клопотів.