Відома українська ведуча і колишня наречена Віталія Козловського Раміна Есхакзай вирішила поспілкуватися з пописниками, які дивляться її інтерв'ю на каналі "Ходять чутки".

Так, на своїй сторінці в Instagram Раміна підняла питання хейту. Дівчина помітила, що останнім часом аудиторія майже що цькує молодих блогерів, які приходять до неї на шоу, зате дуже радіють, коли в кадрі з'являються люди старшого віку.

"Коли я починала, я знімала блогерів, потім вже з'явилися зірки. Мене особисто хейтили, але гостям кидали респекти. Зараз ситуація змінилася. Якщо я кличу молоду дівчину / хлопця, якщо він блогер, відразу коменти: "та кого ти покликала! Що він нам може дати! Хочемо дорослих людей і фахівців" коли трапився цей переломний момент?)) Адже аудиторія каналу завжди була свідомою, основний кістяк від 18-45 років", - написала Раміна.

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Раніше ми повідомляли, Раміна показала, кого завела собі після розставання з Козловським, ця мордочка поза конкуренцією.

Як повідомляв "Знай.uа", колишня Козловського Раміна хоче полетіти з України.

Також "Знай.uа" писав, що колишня Козловського Раміна показала красенів, з якими кривить "морди" вранці.