Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"Шановні пасажири! На час жорсткого карантину у Львові маршрут 45 тимчасово призупинив роботу", - сказано у повідомленні комунального АТП.
Така новина сподобалась далеко не всім львів'янам, адже маршрут прибрали без попередження і тепер, багато містян не зможуть вчасно дістатися до роботи.
"Заява без попередження. На час жорсткого карантину у Львові маршрут 45 тимчасово призупинив роботу… І як люди мали спланувати свій маршрут без попередження ?!",- зазначив у коментарі депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич.
Нагадавши, вакцина від коронавірусу критично діє на людей, хто в зоні ризику.
Як повідомляв Знай.uа, українців у лютому почнуть масово вакцинувати від ковіда, список щасливчиків.
Також Знай.uа писав, що бенкет під час епідемії, МОЗ витрачає мільйони на "ілюмінацію" і комп'ютерні послуги.