У міському пологовому будинку № 1 міста Львова відкрили амбулаторне клініко-діагностичне відділення.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.
Так, стало відомо, що у КНП "Пологовий клінічній будинок № 1 м. Львова", що на вулиці Мечникова, 14, розпочало роботу клініко-діагностичне амбулаторне відділення з ліжками денного стаціонару. Тепер тут працюють кабінети акушер-гінеколога, психотерапевта, консультативний кабінет та неонатологічно-педіатричне консультування.

У міському пологовому будинку № 1 міста Львова відкрили амбулаторне клініко-діагностичне відділення
У міському пологовому будинку № 1 міста Львова відкрили амбулаторне клініко-діагностичне відділення

У новому клініко-діагностичному амбулаторному відділенні можна отримати такі медичні послуги:

  • Кабінет акушер-гінеколога
  • Кабінет психотерапевта
  • Консультативний кабінет
  • Консультативний кабінет
  • Неонатологічно-педіатричне консультування

У кабінеті акушер — гінеколога здійснюється супровід жінки під час вагітності до пологів та після пологовому періоді, а також профілактичні огляди спрямовані на збереження репродуктивного здоров’я. У кабінетів психотерапевта надають супровід психолога під час вагітності та психологічна підготовка до пологів.

У консультативному кабінеті можна поспілкуватися з терапевтом, кардіологом, дитячим неврологом. Тут проводять ЕХО серця, УЗД внутрішніх органів, УЗД судин нижніх кінцівок, Rh-обстеження, енцефалографія, кольпоскопія тощо. Неонатологічно-педіатричне консультування: огляд дітей, які потребують консультації від 0 до 2-х років.

Популярні новини зараз
Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

Запис пацієнтів у відділення здійснюється за телефоном 067-384-84-74.

Нагадаємо, Знай писав, що франківчанка з ампутованими ногами змушена переповзати через дорогу, щоб купити хліб.

Також Знай повідомляв, що маленький киянин Коля Мостовий страждає від рідкісної хвороби-синдрому Драве.

Нещодавно Хмельниччині перед самим Новим роком 42-річна Світлана Кухарчук стала мамою 18 раз. Новоспеченого члена родини назвали Павлом.