Мешканка Прилук Чернігівської області звернулася до правоохоронців після того, як дві «ворожки» зняли з неї «порчу» за мільйон гривень. Про це розповіли у спільноті «Варта 1» у соцмережі Facebook, посилаючись на місцеву поліцію.

Як зазначається, 67-річна пенсіонерка розповіла, що на вулиці до неї підійшли дві незнайомі жінки. Вони повідомили, що побачили на пенсіонерці «порчу», яка псує життя всій родині, і запропонували її «зняти».

Оскільки у жінки саме захворіла вся родина, вона легко повірила у «зле чаклунство». Нові знайомі порадили жінці винести з дому всі кошти, щоб «зняти з них негативну енергетику».

В результаті довірлива жінка віддала зловмисницям 30 тисяч доларів, 1,5 тисячі євро та 20 тисяч гривень.

Зрозумівши, що стала жертвою шахрайства, постраждала звернулася до правоохоронців.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Фото: ГУ НП
Фото: ГУ НП

Фото: ГУ НП
Фото: ГУ НП

Вона повідомила прикмети шахрайок: обидві мають чорні очі та смагляву шкіру, обличчя прикриті медичними захисними масками.

Виявилося, що шахрайки - мешканки Донецької області. З Прилук вони втекли до Києва, а звідти на таксі вирушили до міста Дніпро, де на них вже чекали правоохоронці. Обох злочинниць затримали.

Фото: ГУ НП
Фото: ГУ НП

Фото: ГУ НП
Фото: ГУ НП

Фото: ГУ НП
Фото: ГУ НП

«Тут не порча, а дiaгноз», «Ціле життя своє відкладала, щоб пізніше шахраїв годувати. Скільки людям не кажи, а вони все одно самі собі копають яму. То у бабок лікуються, то гроші на нові обмінюють .Невже люди такі наївні», - дивуються українці.

«Тут важко буде довести факт шахрайства - коли психолог працює з клієнтом, і він все одно в депресії, ніхто ж не каже йому «поверни гроші»! А тут зняли «порчу» - доведіть, що не зняли», «Ще заробить. Тепер щастя повалить», - додають коментатори.

Раніше ми повідомляли, Приват погрожує заблокувати рахунки українців, Заява банку вражає.

Як повідомляв "Знай.uа", шахраї через" Ощадбанк " висмоктують з пенсіонерів останні гроші, помітити важко.

Також "Знай.uа" писав, що клієнт поскаржився на "кидалово" від ПриватБанку, зі страховкою потрібно бути обережніше.