Стало відомо про те, що на Донбасі загинув молодий хлопець Микола Сорочук. Пішов добровольцем через рік після закінчення школи.

Таким чином повідомляється, що сталося це 22 січня минулого року, в районі проведення Об'єднаних сил загинув військовослужбовець 10-ї окремої штурмової бригади Микола Сорочук. Йому було всього 22 роки. Вже рік його немає в живих.

Про це повідомили на сайті Волинської ОДА. Народився і жив у селі Лище, що в Луцькому районі Волинської області.

Популярні новини зараз
ПриватБанк бере комісію за зняття грошей: про які додаткові витрати варто знати МОН міняє правила вступу до вузів Нові правила оплати та передачі показників: "Нафтогаз" попередив споживачів Ануляція субсидій: які зміни стануть приводом для скасування допомоги
Показати ще

За попередніми даними він отримав смертельне поранення від кулі снайпера, від чого загинув відразу на місці.

Волонтер Ярина Чорногуз на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написала, що з життя пішов хлопець, якого вона любила і буде любити. Вночі він писав про те, що шкодує, так як вони не змогли зустрітися і почути, а вранці його вже немає.

Дівчина побажала смерті тому, хто це зробив, і він її точно отримає.

Раніше повідомляли, військові Тернопільщини повернулися з охопленого війною Донбасу: сльози радості та ніжні обійми дочок.

Як повідомляв Знай.ua, маленький рятівник допоміг пораненому герою дістатися додому: "дядько, ви з війни?". Одну з таких історій розповіла у своєму блог Соломія Українець.

Знай.uа писав, відданий воїн ЗСУ став свідком приходу "русского мира" на Донбасі: "приїжджі козачки бігали по містах".