Відома акторка Ольга Сумська, як і більшість українських зірок вирішила провести зимові канікули в Карпатах. Саме тут акторка разом з чоловіком Віталієм Борисюком та молодшою донькою відсвяткувала Різдво.
Не оминула Сумська і катання на лижах. І тому оприлюднила знімки, як вона спускається по засніжених схилах.

"Всім вітаннячко, друзі!Гарних краєвидів вам у стрічку!⛷⛰🌲Ми з @annborisyuk на схилі!🎿Поїхали!❄️", - написала Сумська.

Фото Іnstagram Ольги Сумської

Окрім фотографій, акторка поділилася ще й відео, яке вона спеціально вирішила записати для своїх фанатів. На ньому Ольга Сумська дещо спародіювала діалект місцевих мешканців

“Туйво, зара ми їдемо по трасі”, - сказала зірка.

Проте це сподобалося не всім користувачам мережі, і деякі українці відмітили, що акторка насміхається з діалекту місцевості у якій же й відпочиває.
"Чому їдете у Карпати, як так насміхаєшся.... Дурепа!!!!!", "В кожній країні існують діалекти, а тим більше в Україні, де сусідськими народами були поляки, угорці, чехи - і така колоритна мова, яка звучить дуже мило", "Насміхається з української мови ....але хустину напхала собі на шию ...скільки фальші й негативу від "народних артистів України", " Бичка вона і на Буковелі бичка", "Та в Карпатах так говорять.Діалект для когось насмішка,а для них проста розмовна мова", " "Туйво", може поїхала б на урал. Там немає "туйво", - так відреагували українці в соціальних мережах.