Стало відомо про те, що відома українська співачка Alyona аlyona озвучила соціальну рекламу Для Львова.

Таким чином, повідомляється, що в п'ятницю, 23 жовтня, на You Tube каналі Львівської міської ради була опублікована нова соціальна реклама. У ній місцевих жителів закликали не підпалювати суху ражу, так як жато сильно шкодить навколишньому середовищу.

Озвучений ролик вона був українською репершою Alyona аlyona, що додасть ролику більше розголосу.

За даними Львівської міської ради, щороку в області фіксують тисячі пожеж через підпал сухої трави.

Популярні новини зараз
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Показати ще

У соціальному ролику звучить найпопулярніший вірш Володимира Сосюри»Любіть Україну".

Мета ролика-закликати любі любити землю, на якій вони проживають, і піклуватися про неї. При цьому, пропонують також звернути увагу на переробку сміття.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що найближчим часом у Києві почне працювати безкоштовний сервіс сортування відходів Ecola. Для того, щоб скористатися послугами компанії, навіть не потрібно сортувати сміття, фахівці зроблять це самостійно.

На переробку прийматимуть:

  • Папір (папір і картон, листівки та газети, книги і журнали, кольорову картонну упаковку, зошити та Альбоми для малювання, пап'є-маше (упаковка з під яєць і техніки), Tetrapack і паперовий посуд (стаканчики, контейнери);
  • Стекла (скляні пляшки, скляні банки, склобій будь-якого кольору);
  • Метал (консервні банки, столові прилади, кришки від банок, інші металеві вироби, алюмінієві банки і посуд).
  • Пластик (маркування №1 РЕТ, РЕТF, HDPE, PE-HD, LDPE, РР);

Нагадавши, Знай писав, що в Тернополі подружня пара змогла змінити невеликий куточок міста до невпізнання. Вони на місці витверезника і звалища створили квітник і розарій.

Також Знай повідомляв, що в Києві може з'явитися завод, на якому будуть утилізувати сіли батарейки. Наразі завершується створення регіонального плану управління відходами, та обговорення з представниками Міністерства екології.

Нещодавно Знай передавав, що волонтер з Івано-Франківська зібрала пластикові кришечки і оплатила операції десяткам українських захисників, які отримали поранення на Донбасі. Вже 6 років кришечки від пластикових пляшок збирає вся країна.