В одній з українських шкіл сталася НП, дівчинка раптово померла під час уроку.

Про це повідомляє ТСН.

Так, стало відомо, що в одній зі шкіл Вінницької області під час уроків раптово померла учениця 2-го класу. Батько дитини Сергій Купчишин розповів, що у день трагедії його Ельміра була дуже щасливою. Він сам відводив її у школу, то дівчинка по дорозі постійно сміялась.

Під час уроків від інсульту померла учениця 2-го класу


Вчителі говорять що у школі дівчинці раптово стало погано. В результаті цього дівчинка впала на парту, тож діти одразу покликали вчительку. Ельміру намагалися реанімувати вчителі та медсестра, а потім і медики.

На жаль дівчинку врятувати не вдалося, причиною трагедії, за словами медиків, стало те, що у дівчинки була вроджена вада судин. У дівчинки раптово стався інсульт.

Нагадавши, Знай писав, що люблячий батько щосили підтримує онкохворого сина. Маленькому Артуру раніше поставили діагноз-рак нирки.

Популярні новини зараз

Хмельницькі ринки зачиняються попри дозвіл Симчишина, усе через Кабмін: "Підтримуємо Київ!"

Тарифи на газ знову жахають українців: скільки доведеться платити за доставку у 2021

Настя Каменських задерла срібну сукню і показала, що бачив тільки Потап

Показати ще

Також Знай повідомляв, що однокласники хворого на рак хлопчика запустили збір коштів на його лікування. У маленького Івана Євчука виявили лімфому головного мозку, яка виникла після пересадки нирки.

Нещодавно Знай передавав, що Перший у світі пацієнт з ВІЛ, якому вдалося досягти ремісії після пересадки кісткового мозку, Тімоті Рей Браун пішов з життя.