У Польщі помер українець, його рідні звертаються до всіх небайдужих з проханням допомогти перевезти тіло померлого в Україну.

Про це у соціальній мережі фейсбук написала донька померлого Дзюба Олена.

Так стало відомо, що у Польщі у четвер, 15 жовтня помер українець Дзюба Сергій Васильович. Рідні померлого звернулися до небайдужих з проханням допомогти, адже на його перевезення потрібно багато грошей.

Дзюба Сергій


"Дорогі люди, потрібна ваша допомога! У Польщі помер мій тато Дзюба Сергій Васильович! Для того, щоб перевезти його тіло в Україну потрібні дуже великі гроші, які ми, на жаль, не маємо! Звертаємося до вас! Допоможіть, будь ласка! Кожна гривня/злотий є важливими", - написала дівчина у своєму пості.

Дзюба Сергій

Популярні новини зараз
Зміни торкнуться всіх: українцям по-новому виплачуватимуть соціальні виплати Пахатимемо до самої старості: влада хоче відправити на роботу пенсіонерів і людей з інвалідністю "Критична" сума – 5000 гривень: банки встановлюють тотальний контроль за клієнтами "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда.

Як повідомляв портал "Знай.uа", онук Елвіса Преслі повторив долю Курта Кобейна.

Також, "Знай.uа" писав, що на Тернопільщині коронавірус обірвав життя вчительки.