У Львівській області зареєстровано понад шість сотень безробітних учасників АТО / ООС. Станом на 1 жовтня в обласному центрі зайнятості на обліку стояли 630 ветеранів. Про це йдеться в повідомленні Еспресо.Захід.

Співробітники Львівського обласного центру зайнятості розповіли, що у них зареєстровані 52,4% ветеранів, які мають вищу освіту та кваліфікацію, ще 31,1% ветеранів мають середню освіту (професійно-технічні училища, а також 16,5% мають тільки початкову та середню освіту.

У центрі зайнятості розповіли, що незважаючи на карантин їм вдалося працевлаштувати 247 ветеранів. У тому числі були працевлаштовані і особи з інвалідністю – 22 особи.

Директор центру зайнятості Василь Брилюк розповів, що деяким ветеранам необхідна адаптація до мирного життя, Психологічна допомога, а інші навпаки відразу ж кидаються шукати роботу і занурюються в неї з головою.

Брилюк розповів і про те, що 8 військовослужбовців скористалися спеціальною програмою і відкрили власний бізнес. Ці ветерани представили бізнес-план, прослухали курс про ведення підприємницької діяльності та отримали одноразову виплату на створення власної справи від центру зайнятості.

Популярні новини зараз

Красуня-донька Ольги Сумської оголила пишне декольте в сміливій сукні: "Ви про що подумали?"

На Львівщині помер священик, парафіяни у сльозах: "Поцілований Богом"

Наташа Корольова слізно просить про допомогу: атрофія рук і ніг, часу обмаль

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

Показати ще

Починаючи з 2015 року Львівський обласний центр зайнятості працевлаштував 2 842 ветерани АТО/ООС. 238 ветеранів стали бізнесменами і успішно розвивають свої проекти.

Нагадавши, Знай повідомляв, що в Києві вчинив самогубство воїн і ветеран АТО. Він підпал себе на Майдані Незалежності.

Також Знай писав, що в Київському військовому госпіталі 11 жовтня помер 26-річний військовий з Хмельницької області Олександр Фарина.

Нещодавно Знай передавав, що ветеран АТО з Франківщини розповів, що його відмовилися везти в маршрутці безкоштовно. Його побратими вирішили показати водієві, як правильно поводитися.