У Львові після ремонту вулиць зникає історична бруківка, натомість вулиці асфальтують або забруковують уламками різних порід каменю.

Про долю львівської бруківки після ремонту вулиць написав у соціальній мережі фейсбук Yevhen Kuzyk.

Нещодавно львів'яни з вулиці Степана Бандери вийшли на акцію щодо збереження Львівської бруківки. Все через те, що після ремонту на цій вулиці зникла історична бруківка, а замість неї на тротуари поклали уламки каменю різних порід.

Фото: Yevhen Kuzyk


"Ми не допустимо асфальтного покриття на вулиці Степана Бандери, вивіз бруківки, звуження дорожнього полотна, зміни історичного обличчя Львова та контролюватимемо витрату коштів.

Вулицю Чайковського капітально ремонтували у 1998-1999 роках. Уся бруківка не перебрана, правильної форми і одного кольору. А все тому, що вулиця ремонтувалась до того як налагодили канали збуту бруківки.

Щоб Ви розуміли масштаби, вартість 1 бруківки 10 см*10см*10см становить 750 грн. Якщо взяти за основу хоча б цю ціну – вартість одного квадратного метра 75 тис. грн. Ширина вулиці Степана Бандери від 7 до 9 метрів", – зазначається у дописі Yevhen Kuzyk.

Фото: Yevhen Kuzyk

Яка доля Львівських бруківок? Лонгрід. 😊 Сьогодні, разом з небайдужими мешканцями вулиці Степана Бандери вийшов на акцію...

Популярні новини зараз
Українців мотивуватимуть мобілізуватися: обійдуться без бусиків та ТЦК Гроші змусять повернути державі: українців попередили Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще
Geplaatst door Yevhen Kuzyk op Maandag 28 september 2020

Нагадаємо, що жінка розбила собі голову в салоні маршрутки. Водій рідко пригальмував.

Як повідомляв портал Знай.uа, у Дніпрі в одній з маршруток помітили яскравої зовнішності бабусю рок-гітаристку.

Також Знай.uа писав, щопасажири очманіли від витівки водія тролейбуса:"зганяв за пивком".