Представники австрійського бізнесу готові брати участь у реалізації проєктів з розвитку інфраструктури українських Карпат, зокрема в інвестуванні у будівництво гірськолижних курортів. Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

Спілкуючись з представниками ЗМІ у Львівській області, голова держави зазначив, що під час офіційного візиту до Австрії він провів зустріч з представниками місцевого бізнесу, на якій, серед іншого, обговорювалося питання розвитку Карпат. Зокрема, йшлося про інвестиції у гірськолижні курорти.

"Ми домовилися, що після COVID-19 зможемо зібрати австрійські бізнеси, які є фахівцями в цьому напрямку", – повідомив Зеленський.

Президент зауважив, що завдяки гірськолижним курортам Австрія щороку отримує 15 млрд євро прибутку. За його словами, австрійський бізнес зацікавився розвитком цього напряму в Україні.

Зеленський наголосив, що українська держава готова забезпечити інфраструктуру. Він нагадав, що в Карпатах триває масштабний ремонт доріг.

Популярні новини зараз
Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

"Дороги ми вже робимо, не чекаючи цих важливих інвестиційних проектів", – зауважив Президент.

Раніше портал Знай.uа писав про те, що Зеленський їде на Тернопільщину: "Закриють у замку і покажуть досягнення" У Збаражі чекають президента в закритому замку.

Також портал Знай.uа писав, що українським пенсіонерам призначили нові доплати: хто отримає щомісячну надбавку. Українським пенсіонерам почнуть щомісяця доплачувати кілька сотень гривень.

Також портал Знай.uа писав, що Віктор Медведчук заявив, що монобільшість у парламенті втемну управляється Зеленським.