У Львові відбулась акція проти капітулянтських домовленостей української влади з ворогом.

Про це пише портал Четверта студія.

Так, стало відомо, що у четвер, 10 вересня, ввечері, о 19:00, у Львові відбулась акція проти капітулянтських домовленостей української влади з ворогом.

Фото: Четверта студія


Небайдужі українці, зокрема протестували проти спільного патрулювання позицій українськими військовими і бойовиками. Про це напередодні домовились на засіданні ТКГ.

Фото: Четверта студія


Українські патріоти вважають цю домовленість зневагою до всього українського та диверсією щодо існування України як держави загалом. Саме тому українці у багатьох містах виходили на подібні акції.

Популярні новини зараз
Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Фото: Четверта студія


У Львові акція відбулась біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

Фото: Четверта студія

Нагадаємо, Знай писав, що в Харкові змінилася вартість квадратних метрів житлової нерухомості в новобудовах. Зростання цін почалося на початку літа і триває досі. Експерти заявили, що він продовжиться в найближчому майбутньому.

Також Знай повідомляв, що в Харкові пройшов мітинг проти свавілля з боку охорони парку Шевченка. Молоді люди вимагали припинити побиття відвідувачів.

Нещодавно Знай передавав, що медики підтвердили високий рівень захворювань біля коксохіму на Харківщині.