Донька головного адміністратора львівського цирку повідомила, що батько вбив собаку.

Про це Софія Гальченко повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук.

Так, у вівторок, 8 вересня, на сторінці доньки-підлітка головного адміністратора львівського цирку Кирила Гальченка з'явився допис, у якому вона звинувачує батька у вбивстві собаки.

Фото Софії Гальченко


“Ця мерзота — головний адміністратор Львівського цирку Кирило Гальченко і, на жаль, мій рідний тато, але від сьогодні він мені ніхто. Сьогодні він на очах мого молодшого брата вбив нашого собаку Фунтика, який був його вірним другом, чекав його завжди додому, де б він не був. Він вбивав його таким способом — прибив цвях до палки і бив куди попало, доки Фунтик не помер”, - написала дівчина.

На наступний день допис зі сторінки Софії Гальченко зник, однак збереглися його скріни.

Фото Софії Гальченко


Як зазначають у спільноті зоозахисників “UAnimals”, вони перевірили сторінку дівчинки і виявилося, що сторінка дійсно належить доньці Гальченка. “UAnimals” вже готує заяву в поліцію із закликом перевірити описані факти і за їх підтвердження притягнути вбивцю до відповідальності.

Популярні новини зараз
Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Скріншот

Нагадаємо, раніше малолітні шкуродери з Хмельницького потрапили на відео: "дивись, Він корчиться!"

Як повідомляв портал "Знай.ua", шкуродерка із Запоріжжя задумала десятки тварин і спробувала вийти сухою з води-адвокат не допоміг.

Також "Знай.ua" писав про те, що у Харкові сектанти-шкуродери влаштували концтабір собаці, замучивши до смерті-рятувати вже було нікого