Львів'яни скаржаться на жахливу якість води у багатоквартирних будинках.

Про це у спільноті Варта-1 написала львів'янка Оксана Лисенко.

Так, у Львові цими вихідними з крана у містян текла вода поганої якості. Зокрема, за словами містян вони хотіли приготувати щось смачненьке, й для цього знадобилася вода, проте коли вони відкрили кран, то ледь не обімліли.

Скріншот


Просто з крана текла брудна вода, яка була непридатна для вживання чи навіть прання.

"Коли у вихідний день уся родина вдома, хочеться приготувати щось смачненьке, попрати, навести лад у квартирі, а тут...", - написала львів'янка Оксана Лисенко.

Наразі у Львівводоканалі ніяк не прокоментували цю ситуацію. Сподіваємося, що комунальне підприємство в найкоротші скори усуне цю проблему.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Популярні новини зараз
Смерч у Київській області – тривожний сигнал: екологи прогнозують більше торнадо по країні Українці почали отримувати штрафи за житло: кого чекає лист від податкової Мобілізація до 25 років: кого примусово заберуть ТЦК навіть без контракту На пенсійний картці буде по нулях: пенсіонерам дали час до 31 числа, інакше залишаться без копійки
Показати ще

Нагадаємо, раніше На Львівщині місто перетворилося на звалище відходів: "Скоро перекриють дорогу сміттям"

Як повідомляє портал «Знай.uа» На харківському Металісті виросла гора сміття - комунальники Кернеса ненавидять футбол

Також «Знай.uа» писав, що Центральний пляж Запоріжжя перетворився на звалище - гора смердючих пляшок замість піску