29 липня під час засідання Кабміну підтримано створення ботанічного заказника «Долина ірисів» та парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Адамівка»

«Долина ірисів» буде створена з метою збереження унікальної популяції півників сибірських (Iris sibirica L.), а також інших видів занесених до Червоної книги України.

Це рябчик шаховий (Frittilaria meleagris L.), пізньоцвіт осінній (Colchicum autumnale L.), осока Девелла (Carex davalliana Smith).
Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва «Адамівка» створюється для збереження визначних та цінних зразків паркового будівництва з колекцією деревних аборигенних та інтродукованих видів рослин і джерелами мінеральних вод.

Проєкти створення цих природоохоронних територій були розроблені Національного лісотехнічного університету України (Національний лісотехнічний університет України) під керівництвом І.М. Пацури та науковцями Львівського національного університету імені Івана Франка (ЛНУ ім. Івана Франка Офіційна сторінка) під керівництвом Л.О. Тасенкевич.

Нагадаємо, що у центральному парку культури і відпочинку “Дубовий гай” у Запоріжжі сталась пригода. Як повідомляють очевидці, вони розстелили покривало біля річки і через деякий час до них підібралася за описами велика змія.

Виходячи з наданих фотографій було виявлено, що городянам попався звичайний водяний вуж, який не представляє ніякої небезпеки для людей, так як є неотруйним. Зустріти його в запорізькому регіоні можна досить часто, однак на контакт з людиною не претендує і зазвичай відповзає.

Популярні новини зараз

Красуня з чотирма вушками підкорила інтернет марсіанською зовнішністю: була в притулку і стала зіркою

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Володимир Дантес "роздягнув" Надю Дорофєєву просто на людях, всі зацінили: "Вона класна"

Показати ще

Цікавим фактом стало те, що після заповзання на покривало вуж уповз у воду і успішно схопив велику рибу.

Раніше портал «Знай.uа» писав про те, що Франківчани змусили Марцінківа прибрати каву та цигарки з центру міста

Також портал «Знай.uа» писав, що Кияни відвоювали Протасів Яр у нахабних забудовників

Також портал «Знай.uа» писав, що Дніпрян відправлять у світ юрського періоду

https://www.youtube.com/watch?v=LrrHL_nBUtw