На Львівщині помер боєць Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» Сергій Письменський.

Про це повідомляє Червоноградська міська рада у соцмережі Фейсбук.

“Глибоко сумуємо з приводу смерті бійця Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» Сергія Письменського. Сергій брав участь у бойових діях в зоні АТО в секторі «М» у складі 8-го окремого батальону «Аратта», де й отримав поранення. Після майже 5 років важкого лікування Сергій відійшов до вічності”, – написано у повідомленні.

Нагадаємо, 11 червня, на фронті російсько-української війни загинув франківчанин. Про це розповів мер Івано-Франківська Руслан Марцінків на сторінці в соцмережі Facebook.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів можуть виселити з власних квартир: хто ризикує стати безхатьком Пенсія при низькій зарплаті: який мінімум гарантують українцям Мешканцям багатоповерхівок виставлять нові рахунки: які послуги подорожчають Суд скасував ухвалу Кабміну про пенсії: що буде з виплатами
Показати ще

Очільник міста повідомив, що під час військових дій загинув військовий з Франківська Дмитро Ігорович Бут. На момент смерті йому було 38 років.

Франківчанин був покликаний за контрактом міським військовим комісаріатом і служив на фронті з березня.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше У Києві прощаються з загиблим героєм, пройшов Донбас вздовж і впоперек - мріяв відгуляти на весіллі донечки, дуже шкода

Як повідомляє портал «Знай.uа» На Франківщині попрощалися із загиблим на Донбасі героєм - грав на гітарі і захищав Україну до останнього

Також «Знай.uа» писав, що На Донбасі загинули четверо героїв, вічна слава - віддали життя за нас і Україну