11-річній дівчинці з дитбудинку на Львівщині терміново потрібні гроші на операцію аби отримати шанс на повноцінне життя.

Про це повідомляє Благодійний фонд «Крила надії».


11-річна Еля з дитячого будинку що на Львівщині потребує термінової операції на хребті. Аби дівчинка знову встала на ноги і могла ходити, її хребет слід зафіксувати спеціальною металевою конструкцією. На це дівчинці потрібно 60 тис. грн, таких коштів дівчинка звичайно не має.

лікарня, скріншот з відео
лікарня, скріншот з відео


Хвороба підкралася несподівано. Еля бавилася, спіткнулася і впала і з того часу постійно скаржилася на біль у хребті. Лікування довго не допомагало, після чого їй зробили комп’ютерну томографію (КТ), яка показала компресійний перелом тіла другого поперекового хребця. Згодом лікарі виявили, що в Елі є пухлина тіла другого поперекового хребця зі стисненням спинного мозку.

Допомогти Елі визвався відомий БФ «Крила надії», який просить приєднатися до збору грошей на конструкцію для дівчинки всіх небайдужих людей.

Нагадаємо, раніше маленька українка і дочка ветерана АТО потребує термінової допомоги.

Популярні новини зараз
"Буде боротьба, Крим, воля народу...": екстрасенс Людмила Хомутовська втішила українців прогнозом на квітень та травень Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа Українкам виплатять по 250 тисяч, щоб вони повернулися додому: чоловікам цього не світить Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..."
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа" дворічна українка з Волині чекає допомоги у боротьбі з небезпечною хворобою.

Також, "Знай.uа" писав, що сім'я хворого на рак крові хлопчика залишилася без даху над головою.